House+
Projekty

Domyszkieletowe

Dlaczego domy szkieletowe?

Uważamy, że budownictwo szkieletowe jest niedoceniane w Polsce, ale może ono stanowić przyszłość polskiego budownictwa. W House + pragniemy wyjść naprzeciw nowym trendom , ekologicznym rozwiązaniom i oczekiwaniom polskich klientów. W porównaniu z budownictwem tradycyjnym, budownictwo szkieletowe cechuje przede wszystkim szybszy czas budowy oraz niższa cena przy zachowaniu doskonałej jakości.

Poświęciliśmy wiele czasu na tworzenie koncepcji, liczne dyskusje w gronie specjalistów, rozmowy z klientami naszych biur, przejrzeliśmy setki naszych projektów.

Tak oto powstały 4 projekty domów : Small Wood, Comfort Wood, Perfect Wood oraz Sycylia Wood, będące kwintesencją oczekiwań naszych klientów. Każdy z domów jest przemyślany i dobrany tak, aby spełniał Państwa potrzeby pod względem estetyki, funkcjonalności pomieszczeń oraz ekonomii.

Projekty Small Wood, Comfort Wood, Perfect Wood oraz Sycylia Wood kupią Państwo za pośrednictwem sklepu internetowego HouseCollection.  House + przygotowało dla Państwa ofertę WYKONAWSTWA w zakresie konstrukcji drewnianej.

 

Oferta House + to nowoczesne domy szkieletowe !

Oferta House + to funkcjonalne domy szkieletowe !

Oferta House + to ekonomiczne domy szkieletowe !

Projekty

W House + pragniemy  Państwu zaoferować projekty domów szkieletowych, a w szczególności:

 • zakup jednego z 4 przygotowanych dla Państwa projektów domów szkieletowych typowych – sklep internetowy HouseCollection
 • zmianę technologii projektu typowego autorstwa HouseCollection na technologię szkieletową
 • projekt indywidulany domu szkieletowego

Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Wykonawstwo

W  House + przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę wykonawstwa jednego z czterech domów szkieletowych: Small Wood, Comfort Wood, Perfect Wood oraz Sycylia Wood. Powyższe domy mogą Państwo znaleźć u nas w wersji bez garażu, z garażem jednostanowiskowym lub garażem dwustanowiskowym.

Domy szkieletowe
Technologia domu szkieletowego w House +

Konstrukcja domu szkieletowego tradycyjnie opieramy na drewnianym szkielecie. Elementy konstrukcyjne domu szkieletowego są prefabrykowane, co oznacza, że w całości powstają w fabryce. Drewno, z którego zostaje wykonany szkielet posiada niezwykle wysoką odporność przeciwwilgociową oraz ogniową. Proces obróbki drewna polega na komorowym suszeniu oraz czterostronnym struganiu, dając wysoki poziom ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Tak przygotowany szkielet montowany jest w całość na placu budowy.

Konstrukcja ścian nośnych składa się z belki podwalinowej, belki oczepowej oraz słupków drewnianych 45x195mm. Jako materiał izolacyjny do wypełnienia przestrzeni pomiędzy drewnianym szkieletem używamy izolacji wdmuchiwanej STEICO. Dodatkowo cały szkielet ocieplony jest wełną mineralną STEICO grubości 10cm. Stosowanie ocieplenia w technologii STEICO pozwala na rezygnację z dodatkowej izolacji przeciwwodnej, wiatrowej oraz z zewnętrznego obicia ścian płytami OSB. Ściany od wewnątrz wykańczamy płytami OSB oraz dodatkowo płytami gipsowo-kartonowymi.

Jak uzyskać ofertę budowy domu szkieletowego?

Aby uzyskać ofertę budowy domu w technologii szkieletowej zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu.

Z kim współpracujemy?

Ponieważ budowa domu szkieletowego wymaga wykwalifikowanych specjalistów, do współpracy zaprosiliśmy dynamicznie rozwijającą się na rynku firmę, z którą współpracujemy od wielu lat przy budowie dachów prefabrykowanych oraz domów w systemie szkieletowym – Zakład Stolarski Jan Szuwała.

Jak długo trwa budowa?

Budowa konstrukcji domu z House +  trwa zaledwie kilka dni !

Poznaj procedurę podpisania umowy

W House + dołożyliśmy wszelkich starań, aby cała procedura zakupu wykonawstwa domu była prosta i zrozumiała. Przedstawiamy Państwu dwie ścieżki , dzięki którym w łatwy sposób podpiszą Państwo umowę na budowę domu : SPOTKANIE LUB EMAIL .

SPOTKANIE:

 1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, podając swój numer telefonu bądź email. Oddzwonimy od razu bądź w przeciągu 24h.
 2. Umawiamy się na spotkanie indywidulane wspólnie z wykonawcą, podczas którego omawiana jest szczegółowo procedura zakupu oraz budowy wybranego przez państwa domu.
 3. Rozpoczynamy proces budowy.

EMAIL:

 1. Skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, podając swój numer telefonu bądź email. Oddzwonimy od razu bądź w przeciągu 24h.
 2. Wysyłamy do Państwa drogą mailową umowę rezerwacyjną.
 3. Odsyłają do nas Państwo podpisaną umowę rezerwacyjną oraz wpłacają 2000 zaliczki na wskazany w umowie numer konta.
 4. Przesyłamy Państwu umowę.
 5. Odsyłają do nas Państwo podpisaną umowę oraz wpłacają 20% ceny ( – 2000zł) na wskazany w umowie numer konta.
 6. Rozpoczynamy proces budowy.